Szilárd Kantár

Michal Sedlák, má len 25 rokov ale aktívne venuje k trénovaňiu brankárov už od začiatku jeho seniorskej športovej kariéry. Futbalom začal už ako 7 ročný a od začiatku sa najlepšie cítil medzi troma žrďami.  Bratislavské kluby a súťaže pozná do detajlov, pochodil viacero Bratislavských klubov teraz pôsobí v Interi Bratislava.

Ako tréner brankárov sa aktívne zúčastnil na medzinárodných brankárskych kempoch organizovaným s Just4keepers. Na týchto kempoch spolupracoval s trénermi West Ham United FC, Everton FC a taktiež s brankárskymi trénermi zo Španielska či z Maďarska.

Michal je perspektívny tréner ktorého baví práca s talentovanými a mladými brankármi. Na jeho tréningoch brankári pracujú tvrdo ale stálim úsmevom na tvári :))

 

 

Szilárd Kantár

szilard_kantar

Je držiteľom trénerskej euro licencie: UEFA Pro License, ktorú získal po dlhoročnej trénerskej prachy a ako absolvent FTVŠ. Szilárd taktiež dokončil magisterské štúdium v Nitre so špecializáciou telesná výchova – biológia a na Univerzite SE v Győri vyštudoval business management.

Na Slovensku trénoval brankárov už aj počas svojej hráčskej kariéry v drese Nových Zámkoch a potom v Dunajskej Strede. Svoju brankársku školu založil aj v Londýne, kde pod “vlajkou” Just4keepers úspešne vedie brankársku školu pre talentovaných brankárov zo celého sveta.